صفحه را انتخاب کنید

گروه تولیدی هالیدی (تعطیلات) در سال ۱۳۷۰ با هدف تولید و پخش پوشاک زنانه و  teenager توسط آقای مهرداد افراز تاسیس گردید. این مجموعه با ویژگی‌های منحصر به فرد خود در سبک طراحی و حساسیت‌های خاص در تولید انواع تریکو توانسته است جایگاه ویژه و شناخته شده‌ای را در بازار ایران بدست آورده و معنای معادل کیفیت، دوام و مرغوبیت را ایفا نماید.

  طراحی‌های مدرن و نوآوری‌های خلاقانه در تولیدات جدید و همچنین توازن میان سبک اسپرت و مدرن امروزی از دستاوردهای این شرکت طی سالیان گذشته بوده است که همواره سبب ضریب نفوذ بیشتر در میان خریداران این برند گردیده است.

از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد محصولات هالیدی هماهنگی حداقل ۱۲۰ مدل پوشاک است که در ۱۶ رنگ برتر هر فصل می‌باشد. دلایل موفقیت این مجموعه تنها به بخش طراحی و تولید آن محدود نمی‌گردد بلکه حضور افراد تحصیل کرده، کارآمد و با‌ تجربه در بخش‌های گوناگون این مجموعه، بستر مناسب را در راستای پیشبرد اهداف عالیه این شرکت فراهم می‌سازد.

گروه تولیدی هالیدی (تعطیلات) در سال ۱۳۹۴ گروه نرم افزاری ارقام نگار اندیشه را طی بررسی های تخصصی جهت راه اندازی نرم افزارهای مدیریت یکپارچه فروشگاه های زنجیره ای و واحد تولید خود انتخاب و تا امروز حدود ۱۰۰ فروشگاه این شرکت مجهز به نرم افزار فروشگاهی باران شده اند. همچنین با توجه به ساختار چهار سطحی و هولدینگی این مجموعه و گستردگی کسب و کار، شرکت ارقام نگار با ارائه راهکار تکمیلی داشبورد اطلاعات مدیریت (BI) توانسته خدمات ارزنده ای به این مجموعه ارائه نماید، و بدینوسیله گزارشاتی تحلیلی از وضعیت فروش و موجودی کالا را برای این مجموعه معظم به ارمغان آورد.