صفحه را انتخاب کنید

شرکت فنی بازرگانی زبراسیا (سهامی خاص) از سال ۱۳۸۱ بصورت کاملا تخصصی در زمینه سیستم‌های شناسایی خودکار و جمع‌آوری داده‌ها فعالیت دارد. این شرکت نماینده رسمی توزیع، فروش و خدمات پس از فروش بسیاری از برندهای معتبر و مطرح این صنعت از سراسر جهان در ایران است. دانش و صداقت حرفه‌ای در کنار بهره‌مندی از تیم مجرب، حسن سابقه همکاری با تولیدکنندگان، تنوع برند و مدل، دقت در انتخاب و عرضه محصولات باکیفیت، موجودی به‌روز و پشتیبانی مستمر مشتریان، مهم‌ترین امتیازات زبراسیا برای پیشرو بودن در این حوزه تخصصی از بازار فناوری اطلاعات است.

صندوق فروشگاهی زبراسیا

همان‌طور که طیف گسترده‌ای از کسب‌وکارها وجود دارد، صندوق‌های فروشگاهی (POS) هم در مدل‌ها و قابلیت‌های مختلفی عرضه می‌شوند. یک POS ترکیبی از برنامه‌های نرم‌افزاری و قطعات سخت‌افزاری است که تفاوت زیادی با صندوق‌های دریافت نقدی دارد و شما می‌توانید با انتخاب ترکیب صحیحی از این اجزاء، ضمن مدیریت اثربخش کسب‌وکارتان، رضایت مشتریان خود را جلب کنید.

نیازها و عملکردهای هر نوع کسب‌وکاری منحصر‌به‌فرد است. برای مثال نیازهای یک فروشگاه خرده‌فروش در مقابل نیازهای یک رستوران آنقدر متفاوت است که یک برنامه واحد نمی‌تواند پاسخگوی هر دو باشد. اما یک سیستم POS با طراحی درست می‌تواند برای بسیاری از کسب‌وکارها کارآمد باشد.

قدم اول برای انتخاب یک سیستم مناسب، این است که نیازهای مختص کسب‌وکارتان را بشناسید:

دقیقا چه نوع کسب‌وکاری دارید؟
آیا در حیطه کاری شما، به انجام عملیات فروش سیار هم نیاز است؟
روازنه چند تراکنش فروش انجام می‌دهید؟
به چند ایستگاه کاری و نقطه فروش نیاز دارید؟ آیا شبکه‌ای دارید که آن‌ها را به هم ارتباط دهد؟
آیا در برنامه کاری شما نیاز به مدیریت ارتباط با مشتریان هم وجود دارد؟
آیا شعبات مختلفی دارید و نیاز است که اطلاعات آن‌ها با هم به اشتراک گذاشته شوند؟
در زمینه صندوق مکانیزه فروش، شرکت زبراسیا نمایندگی برند زیر را در ایران برعهده دارد:

شرکت OKPOS تولید‌کننده شماره ۱ نسل جدید صندوق‌های فروشگاهی با صفحه نمایش لمسی (Touch) و کیفیت ساخت بسیار بالا در کشور کره جنوبی است.

اوکی‌پوز در سال ۱۹۹۳ در حیطه کارت‌های اعتباری شروع به فعالیت کرد و در سال ۱۹۹۵ به صورت حرفه‌ای وارد چرخه تولید تجهیزات POS گردید.

این شرکت تمامی تلاش خود را بر روی تولید محصولات باکیفیت، جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات پس از فروش سریع و دقیق بر اساس خواسته‌ها و نیازهای مشتریان قرار داده است.

از همان زمان آغاز فعالیت در حوزه صندوق‌های فروشگاهی، هدف OKPOS تبدیل شدن به برند برتر به عنوان یک شرکت جوان در صنعت تولید و خدمات POS تعیین شده بود که تنها با تلاش روزافزون برای کسب دانش و رشد صنعتی قابل دستیابی می‌نمود. شهرت برند OKPOS در سال‌های اخیر نشان دهنده گام برداری این سازمان و رسیدن به این هدف است.

جوایز و افتخارات:

  • جایزه ICT و برنامه ریزی آینده از وزیر علوم در سال ۲۰۱۵
  • کسب نشان فناوری‌های نوآورانه کوچک یا کسب و کار متوسط (INNO-BIZ) در سال ۲۰۱۴
  • برنده جایزه از شهردار سئول در زمینه ایجاد فرصت های شغلی در سال ۲۰۱۳
  • کسب نشان فناوری‌های نوآورانه کوچک یا کسب و کار متوسط (INNO-BIZ) در سال ۲۰۱۱

شرکت زبراسیا با توجه به کیفیت بالای محصولات و رشد چشمگیر OKPOS در این صنعت، نمایندگی رسمی توزیع، فروش و خدمات پس از فروش محصولات این برند را از سال ۲۰۱۳ در ایران عهده‌دار شده است.