صفحه را انتخاب کنید

شرکت فنی بازرگانی زبراسیا (سهامی خاص) از سال ۱۳۸۱ بصورت کاملا تخصصی در زمینه سیستم‌های شناسایی خودکار و جمع‌آوری داده‌ها فعالیت دارد. این شرکت نماینده رسمی توزیع، فروش و خدمات پس از فروش بسیاری از برندهای معتبر و مطرح این صنعت از سراسر جهان در ایران است. دانش و صداقت حرفه‌ای در کنار بهره‌مندی از تیم مجرب، حسن سابقه همکاری با تولیدکنندگان، تنوع برند و مدل، دقت در انتخاب و عرضه محصولات باکیفیت، موجودی به‌روز و پشتیبانی مستمر مشتریان، مهم‌ترین امتیازات زبراسیا برای پیشرو بودن در این حوزه تخصصی از بازار فناوری اطلاعات است.

چاپگرهای برچسب زبراسیا

این چاپگرهای تخصصی که عموما برای چاپ بارکد و مشخصات کالا بر روی لیبل، مورد استفاده قرار می‌گیرند پرینترهای قابل اتصال به کامپیوتر و شبکه‌های کامپیوتری هستند که از تکنولوژی چاپ انتقال حرارت (با استفاده از ریبون‌های مخصوص از جنس وکس و/یا رزین) و حرارتی مستقیم (بدون استفاده از ریبون) بهره می‌جویند.

در بازار داخلی برای این نوع دستگاه‌ها، از عناوین دیگری همانند لیبل پرینتر، بارکدپرینتر، لیبل زن، بارکدزن و… نیز استفاده می‌شود.

مزایای چاپگر برچسب

از عمده مزایای استفاده از این تجهیزات چاپ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. امکان چاپ انواع ابعاد و جنس برچسب (کاغذی، PVC، متال، امنیتی، خردشونده و …) با استفاده از انواع ریبون‌های حرارتی مخصوص
  2. امکان چاپ بر روی برچسب‌های ترمال (حساس به حرارت) بدون نیاز به ریبون
  3. کاربری آسان و قابلیت‌های طراحی سریع برچسب مورد نیاز بوسیله نرم‌افزار کامپیوتری
  4. چاپ انواع استاندارهای رایج و بین‌المللی بارکد میله‌ای (تک‌بعدی) و دوبعدی
  5. امکان تعریف شماره سریال اتوماتیک بصورت بارکدی یا متنی
  6. امکان دریافت و چاپ اطلاعات و مشخصات کالا از بانک اطلاعاتی
  7. وضوح، کیفیت و سرعت چاپ بالا

تنوع مدل

چاپگرهای برچسب براساس حجم کار، محیط کاربری و شرایط خاص مورد انتظار استفاده کنندگان در تنوع نسبتا بالایی طراحی و تولید می‌گردند که از این بین مدل‌های رومیزی، نیمه صنعتی، تمام صنعتی، قابل حمل، بیمارستانی و RFID با تقاضای بیشتری از سوی مصرف کنندگان مواجه هستند.

 رومیزی / DESKTOP
صنعتی / INDUSTRIAL
قابل حمل / MOBILE
بیمارستانی / HEALTHCARE
رادیو شناسه / RFID

برندها

در زمینه چاپگر برچسب، شرکت زبراسیا محصولات تولیدکنندگان برجسته و نام آشنای زیر را تامین، توزیع و پشتیبانی می‌کند.

از نرم افزارهای ما دیدن نمایید